Podporte nás

Šťastný koniec je vo vašich rukách

Hoci každá rozprávka je plná metafor, za jej vznikom je obyčajná realita. Žiaden veľký film nevznikol bez finančnej podpory, a hoci sme všetky naše diela financovali z vlastných zdrojov, toto dielo je príliš výpravné a veľkolepé na to, aby sme to zvládli sami.

Dávame Vám možnosť

FÍHA tralala a Ružičky
Eliška Jelenová ako hradná stráž

Ako nás môžete podporiť?

1 Na základe prejaveného záujmu našich fanúšikov, ktorí nás chcú finančne podporiť, sme zriadili bankový účet, na ktorý nám môžete posielať finančné dary na natáčanie 2. časti rozprávky Bude to krásne. Ďakujeme za vašu dôveru, štedrosť a láskavosť!

Číslo účtu
2202591485 / 8330

Majiteľ
JELEN DRUMS, s.r.o.

IBAN
SK66 8330 0000 0022 0259 1485

BIC
FIOZSKBAXXX

2 Kúpte si niečo milé v našom eshope na www.fihatralala.sk – zisk z predaja použijeme na dokončenie rozprávky Bude to krásne.

3 Zakúpením vstupenky na našu novú pesničkovo - divadelnú šou tiež prispievate na vznik rozprávky Bude to krásne.

4 Staňte sa hrdým sponzorom projektu Bude to krásne:

 

Ak do nás chcete investovať 1 000 eur. Stanete sa sponzorom konkrétneho natáčacieho dňa. Vaše logo, prípadne produkty budú prezentované v making of filme, ktorý bude výstupom daného dňa a bude zverejnený na našom úspešnom YouTube kanály. Samozrejme bude vaše logo umiestnené aj v záverečných titulkách dokončeného filmu.

Ste veľká firma a máte na marketingové účely vyhradených viac ako 10 000 eur. Staňte sa hrdým hlavným sponzorom nášho filmu. Vaše logo bude prezentované vo všetkých nami publikovaných audiovizuálnych výstupoch na sociálnych sieťach, v záverečných titulkách filmu a všade, kde bude možné ho uverejniť a spomenúť vašu štedrosť.

Generálny sponzor, ktorý nám prispeje 250 000 eur od nás získa: Prezentáciu loga, prípadne produktov vo všetkých nami publikovaných audiovizuálnych výstupoch. Zobrazenie loga na začiatku filmu aj v záverečných titulkách. Samozrejme sme otvorení ďalším návrhom zo strany budúceho generálneho sponzora filmu Bude to krásne.

kontaktujte nás

Ďalšie možnosti podpory nášho projektu pripravujeme.

FÍHA tralala, Pán púpava - Michal Legíň, Kráľovná Petúnia Eliška Jelenová ako hradná stráž